NOJW476M004RWJ
5S-NOJW476M004RWJ
NOJW476M004RWJ
CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 2312
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | OxiCap? NOJ |
| Capacitance: | 47??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 500 mOhm |
| Current - Leakage: | 3.8??????A |
| Dissipation Factor: | 0.06 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2312 (6032 Metric) |
| Manufacturer Size Code: | W |
| Height - Seated (Max): | 0.059 (1.50mm) |
| Features: | - |
| Supplier Device Package: | 2312 (6032 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) |