NLJP226M004R4000
5S-NLJP226M004R4000
NLJP226M004R4000
CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 4V 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | OxiCap? NLJ |
| Capacitance: | 22??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 4 Ohm |
| Current - Leakage: | 8.8??????A |
| Dissipation Factor: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Manufacturer Size Code: | P |
| Height - Seated (Max): | 0.059 (1.50mm) |
| Features: | - |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.081 L x 0.053 W (2.05mm x 1.35mm) |