T523J227M016APE0707280
5S-T523J227M016APE0707280
T523J227M016APE0707280
CAP TANT POLY 220UF 16V 2924
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | KO-CAP? T521 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Dielectric Material: | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 mOhm @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2924 (7360 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287 L x 0.236 W (7.30mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059 (1.50mm) |