SMC5.7104J50J35TR12
5S-SMC5.7104J50J35TR12
SMC5.7104J50J35TR12
CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 2220
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | SMC |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 30V |
| Voltage Rating - AC: | 50V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 2220 (5750 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.224 L x 0.197 W (5.70mm x 5.00mm) |
| Termination: | 0.165 (4.20mm) |