SFA44T10K375B-F
5S-SFA44T10K375B-F
SFA44T10K375B-F
CAP FILM 10UF 10% 440VAC QC TERM
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SF |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 440V |