KP1830147635
5S-KP1830147635
KP1830147635
CAP FILM 470PF 10% 630VDC RADIAL
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | KP 1830 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 100??????C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.283 L x 0.177 W (7.20mm x 4.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.236 (6.00mm) |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.197 (5.00mm) |
| Applications: | High Frequency |
| Features: | Switching; High Pulse |
Related special
-
- KAS2108ET
- E-Switch
- SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
- In stock
-
- KBC1122P-AJZS-ND
- KBC1122P-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1122-AJZS-ND
- KBC1122-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1108-NU
- Microchip Technology
- IC SUPER I/O 128TQFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8381Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8342Q
- Microchip Technology
- IC VOIP ATA ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KF347
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 14DIP
- In stock
-
- KF351
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP
- In stock
-
- KA301A
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 8DIP
- In stock
-
- KA3403D-ND
- KA3403D
- Fairchild/ON Semiconductor
- In stock
-
- KA334
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 350KHZ 8DIP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













