F863DE474K310ALW0L
5S-F863DE474K310ALW0L
F863DE474K310ALW0L
CAP FILM 0.47UF 10% 310V RAD
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | F863 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 310V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 1.043 L x 0.276 W (26.50mm x 7.00mm) |
| Termination: | 0.634 (16.10mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.886 (22.50mm) |