F161PP683K100V
5S-F161PP683K100V
F161PP683K100V
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC 2220
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | F161 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Termination: | 0.224 L x 0.197 W (5.70mm x 5.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.126 (3.20mm) |