ECQ-E2334KF
5S-ECQ-E2334KF
ECQ-E2334KF
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | ECQ-E(F) |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.472 L x 0.256 W (12.00mm x 6.50mm) |
| Termination: | 0.512 (13.00mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.394 (10.00mm) |