Home All Products Capacitors Film CapacitorsPanasonic Electronic Components ECQ-E2224KFA
ECQ-E2224KFA
5S-ECQ-E2224KFA
ECQ-E2224KFA
CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Product Description
Packaging:Bulk
Series:ECQ-E(F)
Tolerance:??????10%
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - AC:250V