ECH-U1H823GX9
5S-ECH-U1H823GX9
ECH-U1H823GX9
CAP FILM 0.082UF 2% 50VDC 1913
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | ECH-U(X) |
| Tolerance: | ??????2% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 50V |
| Dielectric Material: | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | Metallized - Stacked |
| Operating Temperature: | - |
| Mounting Type: | -55??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 1913 (4833 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.189 L x 0.130 W (4.80mm x 3.30mm) |
| Termination: | 0.091 (2.30mm) |