ECH-U1H392GB5
5S-ECH-U1H392GB5
ECH-U1H392GB5
CAP FILM 3900PF 2% 50VDC 1206
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | ECH-U(B) |
| Tolerance: | ??????2% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 50V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 1206 (3216 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |
| Termination: | 0.039 (1.00mm) |