ECH-U1H224GX9
5S-ECH-U1H224GX9
ECH-U1H224GX9
CAP FILM 0.22UF 2% 50VDC 2416
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | ECH-U(X) |
| Tolerance: | ??????2% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 50V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 2416 (6041 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.236 L x 0.161 W (6.00mm x 4.10mm) |
| Termination: | 0.118 (3.00mm) |