ECH-U1H223GX5
5S-ECH-U1H223GX5
ECH-U1H223GX5
CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | ECH-U(X) |
| Tolerance: | ??????2% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 50V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 1210 (3225 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |
| Termination: | 0.067 (1.70mm) |