ECH-U1H154JX9
5S-ECH-U1H154JX9
ECH-U1H154JX9
CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC 2416
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | ECH-U(X) |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 50V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 2416 (6041 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.236 L x 0.161 W (6.00mm x 4.10mm) |
| Termination: | 0.083 (2.10mm) |