ECH-U1C222JX5
5S-ECH-U1C222JX5
ECH-U1C222JX5
CAP FILM 2200PF 5% 16VDC 0603
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | ECH-U(X) |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 16V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0603 (1608 Metric) |
| Height - Seated (Max): | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |
| Termination: | 0.033 (0.85mm) |