CB037E0104JBA
5S-CB037E0104JBA
CB037E0104JBA
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 1812
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | CB |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Termination: | 0.185 L x 0.126 W (4.70mm x 3.20mm) |
| Lead Spacing: | 0.118 (3.00mm) |