CB037D0223JBC
5S-CB037D0223JBC
CB037D0223JBC
CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC 1812
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CB |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 40V |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Termination: | 0.185 L x 0.126 W (4.70mm x 3.20mm) |
| Lead Spacing: | 0.079 (2.00mm) |