B33364A5405J050
5S-B33364A5405J050
B33364A5405J050
CAP FILM 4UF 5% 440VAC QC TERM
| Series: | CBB66 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Height - Seated (Max): | Can |
| Termination: | 2.028 L x 1.240 W (51.50mm x 31.50mm) |
| Lead Spacing: | 2.244 (57.00mm) |