B33364A5256J050
5S-B33364A5256J050
B33364A5256J050
CAP FILM 25UF 5% 440VAC QC TERM
| Series: | CBB66 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Height - Seated (Max): | Can |
| Termination: | 2.756 L x 1.772 W (70.00mm x 45.00mm) |
| Lead Spacing: | 3.031 (77.00mm) |