B32934D3155K000
5S-B32934D3155K000
B32934D3155K000
CAP FILM 1.5UF 10% 305VAC RADIAL
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 1.5??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????10% |
| Dielectric Material: | 305V |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 1.240 L x 0.551 W (31.50mm x 14.00mm) |
| Applications: | 0.965 (24.50mm) |