B32934B3105K000
5S-B32934B3105K000
B32934B3105K000
CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 1??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????10% |
| Dielectric Material: | 305V |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 1.240 L x 0.433 W (31.50mm x 11.00mm) |
| Applications: | 0.827 (21.00mm) |