B32934A3474K000
5S-B32934A3474K000
B32934A3474K000
CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 0.47??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????10% |
| Dielectric Material: | 305V |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 1.240 L x 0.433 W (31.50mm x 11.00mm) |
| Applications: | 0.748 (19.00mm) |