B32933A3224M000
5S-B32933A3224M000
B32933A3224M000
CAP FILM 0.22UF 20% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Automotive |
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 0.22??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????20% |
| Dielectric Material: | 305V |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Temperature: | Polyester |
| Mounting Type: | Metallized |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | -40??????C ~ 105??????C |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 1.043 L x 0.276 W (26.50mm x 7.00mm) |
| Applications: | 0.630 (16.00mm) |