B32933A3104K000
5S-B32933A3104K000
B32933A3104K000
CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Automotive |
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 0.1??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????10% |
| Dielectric Material: | 305V |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 1.043 L x 0.236 W (26.50mm x 6.00mm) |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |