B32932A3334K189
5S-B32932A3334K189
B32932A3334K189
CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | Automotive |
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 0.33??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????10% |
| Dielectric Material: | 305V |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 0.709 L x 0.354 W (18.00mm x 9.00mm) |
| Applications: | 0.689 (17.50mm) |