B32932A3224M000
5S-B32932A3224M000
B32932A3224M000
CAP FILM 0.22UF 20% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Automotive |
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 0.22??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????20% |
| Dielectric Material: | 305V |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 0.709 L x 0.335 W (18.00mm x 8.50mm) |
| Applications: | 0.571 (14.50mm) |