B32923C3154K000
5S-B32923C3154K000
B32923C3154K000
CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32923 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 305V |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.886 (22.50mm) |