B32922H3474K000
5S-B32922H3474K000
B32922H3474K000
CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Automotive |
| Tolerance: | Active |
| Voltage Rating - AC: | 0.47??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????10% |
| Dielectric Material: | 305V |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Temperature: | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type: | Metallized |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | -40??????C ~ 110??????C |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| Termination: | Radial |
| Lead Spacing: | 0.709 L x 0.433 W (18.00mm x 11.00mm) |
| Applications: | 0.728 (18.50mm) |