B32922C3564M000
5S-B32922C3564M000
B32922C3564M000
CAP FILM 0.56UF 20% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32922 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | 305V |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.591 (15.00mm) |