B32922C3474K000
5S-B32922C3474K000
B32922C3474K000
CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32922 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 305V |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.709 L x 0.354 W (18.00mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.689 (17.50mm) |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.591 (15.00mm) |