B32921C3153M000
5S-B32921C3153M000
B32921C3153M000
CAP FILM 0.015UF 20% 305VAC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32921 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | 305V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 110??????C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.394 (10.00mm) |