B32778G8456K000
5S-B32778G8456K000
B32778G8456K000
CAP FILM 45UF 10% 800VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32778 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Voltage Rating - AC: | 800V |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | Metallized |
| Operating Temperature: | 6.6 mOhm |
| Mounting Type: | -40??????C ~ 105??????C |
| Package / Case: | Through Hole |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | - |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 2.067 (52.50mm) |