B32682A6472K000
5S-B32682A6472K000
B32682A6472K000
CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32682 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.709 L x 0.197 W (18.00mm x 5.00mm) |
| Termination: | 0.413 (10.50mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |