B32671P5104K189
5S-B32671P5104K189
B32671P5104K189
CAP FILM 0.1UF 10% 520VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32671P |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 520V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.512 L x 0.197 W (13.00mm x 5.00mm) |
| Termination: | 0.433 (11.00mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.394 (10.00mm) |