B32671P4104K189
5S-B32671P4104K189
B32671P4104K189
CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32671P |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Voltage Rating - AC: | 450V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.512 L x 0.157 W (13.00mm x 4.00mm) |
| Termination: | 0.354 (9.00mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.394 (10.00mm) |