B32671L6223J000
5S-B32671L6223J000
B32671L6223J000
CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32671L |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.512 L x 0.197 W (13.00mm x 5.00mm) |
| Termination: | 0.433 (11.00mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.394 (10.00mm) |