B32671L4104J000
5S-B32671L4104J000
B32671L4104J000
CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32671L |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.512 L x 0.236 W (13.00mm x 6.00mm) |
| Termination: | 0.472 (12.00mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.394 (10.00mm) |