B32653A2102K189
5S-B32653A2102K189
B32653A2102K189
CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32653 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 700V |
| Voltage Rating - AC: | 2000V (2kV) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.886 (22.50mm) |