B32652A6823J000
5S-B32652A6823J000
B32652A6823J000
CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32652 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |