B32652A4294J000
5S-B32652A4294J000
B32652A4294J000
CAP FILM 0.29UF 5% 400VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32652 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |