B32652A2221J189
5S-B32652A2221J189
B32652A2221J189
CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32652 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 700V |
| Voltage Rating - AC: | 2000V (2kV) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |