B32652A2182J289
5S-B32652A2182J289
B32652A2182J289
CAP FILM 1800PF 5% 2KVDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Series: | B32652 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 700V |
| Voltage Rating - AC: | 2000V (2kV) |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | - |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |