B32652A0183K000
5S-B32652A0183K000
B32652A0183K000
CAP FILM 0.018UF 10% 1KVDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32652 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Voltage Rating - AC: | 1000V (1kV) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |