B32564J1336K000
5S-B32564J1336K000
B32564J1336K000
CAP FILM 33UF 10% 100VDC 2DIP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SilverCap? B32564 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | 1.142 L x 0.512 W (29.00mm x 13.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.780 (19.80mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 1.083 (27.50mm) |