B32562J6104K000
5S-B32562J6104K000
B32562J6104K000
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC 2DIP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SilverCap? B32562 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.591 (15.00mm) |