B32562J1474K000
5S-B32562J1474K000
B32562J1474K000
CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 2DIP
| Series: | SilverCap? B32562 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.591 (15.00mm) |