B32562J1155J189
5S-B32562J1155J189
B32562J1155J189
CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC 2DIP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | SilverCap? B32562 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.591 (15.00mm) |