B32561J8104M000
5S-B32561J8104M000
B32561J8104M000
CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC 2DIP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SilverCap? B32561 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | 350V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | 0.433 L x 0.287 W (11.00mm x 7.30mm) |
| Lead Spacing: | 0.449 (11.40mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.394 (10.00mm) |