B32561J6224M000
5S-B32561J6224M000
B32561J6224M000
CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC 2DIP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SilverCap? B32561 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | 0.453 L x 0.260 W (11.50mm x 6.60mm) |
| Lead Spacing: | 0.335 (8.50mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.394 (10.00mm) |